.


.

Get Adobe Flash player

Wycieczka do Bożejewiczek i noc w przedszkolu

Po dniu pełnym atrakcji w miasteczku Silverado City gdzie przedszkolaki mogły obejrzeć różne scenki z codziennego życia mieszkańców miasteczka, pokaz jazdy konno, scenkę napadu na bank, dzieci już z niecierpliwością czekały na ostatnią atrakcję przygotowaną przez panie - noc w przedszkolu. Po powrocie z wycieczki miło spędziły czas na wspólnej zabawie w ogrodzie. Dzieci odwiedziły również Lodziarnię Pana Pubanc, a także pizzerie gdzie skosztowały pysznej pizzy. Po dniu pełnym wrażeń nasi milusińscy przygotowali się do nocy w przedszkolu. Po obejrzeniu filmu animowanego zasnęły, śniąc o chwilach spędzonych w Przedszkolu Wesoła Piątka.

"Elfiki" żegnają przedszkole

Już czas, już czas bo już szkoła wzywa nas. Takimi słowami 6-atki pożegnały się z przedszkolem, wszystkimi paniami, kolegami i beztroską zabawą. W przygotowanym programie artystycznym już po raz ostatni przed publicznością zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Pani dyrektor wręczyła 6 - latkom pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz podziękowania rodzicom. Życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

2Tydzień integracji

Dnia 5 czerwca 2019 roku grupa "Motylki" z Przedszkola "Wesoła Piątka" w Nakle nad Notecią brała udział w Tygodniu Integracyjnym

Czytaj więcej...

12Przegląd Piosenki Przedszkolnej „ŚPIEWAMY DLA TATY I MAMY”

W Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się przegląd piosenki przedszkolnej „ŚPIEWAMY DLA TATY I MAMY”.

Czytaj więcej...

received 186886258919676Obchody Dnia Dziecka

Już 29 maja w Nakielskim Ośrodku Kultury dzieci obejrzały spektakl pt. „Bulle”, który przeniósł wszystkich do magicznego świata. Gwiazdy programu „Mam Talent”przedstawiły w nim historię dziewczynki, która poszukuje swojego talentu.Na jej drodze pojawiła się akrobatka, uzdolniony wokalista, a także mistrz baniek mydlanych! Nasi wychowankowie gromkimi brawami nagradzali ich popisy. Spektakl bawił, zachwycał i wzruszał!

Czytaj więcej...

7Festyn rodzinny w „Wesołej Piątce”

27 maja w ogrodzie przedszkolnym rodziny naszych wychowanków bawiły się na corocznym festynie.

Czytaj więcej...

3Rodzinny Rajd Rowerowy

23 maja 2019 roku odbył się trzeci rajd rowerowy dzieci, ich rodziców i wychowawców. Trasa wycieczki rozpoczęła się w Nakle a zakończyła we wsi Bielawy.

Czytaj więcej...

1

  2

  

 

 

 

 

 

4„Elfiki” na wycieczce w Kruszwicy

W środę, 17 kwietnia 2019 r. starszaki wybrały się na wycieczkę.

Czytaj więcej...

5Biblioteka Dziecięca

Okres Wielkanocny to doskonały czas na przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej...

5Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy 

Dnia 12.04.2019r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia dla dzieci z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej...

2Wielkanocne Śniadanko

16 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne.

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 Wesola Piatka Rights Reserved.