.


.

Get Adobe Flash player

IMG 20180302 093218 resized 20180304 051951739Jak powstaje cukier?

Dnia 2 marca w naszym przedszkolu gościliśmy tatę naszego wychowanka Michała.

Pan Wojciech Łassa pracuje w nakielskiej cukrowni i odwiedził naszą placówkę aby w ciekawy sposób opowiedzieć dzieciom w jaki sposób w naszym mieście produkowany jest cukier. Jest on również autorem filmu prezentującego cały proces jego powstawania, który bardzo zainteresował nasze przedszkolaki. Dzieci miały okazję posmakować wyrób z naszej cukrowni oraz różne smakołyki, które z niego powstają. Każdy otrzymał na pamiątkę odblask z logo Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier”. Bardzo dziękujemy Panu Wojciechowi za niezwykłe spotkanie i przybliżenie nam szczegółów pracy tak ważnego w naszym mieście zakładu produkcyjnego.

Copyright © 2018 Wesola Piatka Rights Reserved.