.


.

Get Adobe Flash player

received 1720766897967020Muzyka etniczna

W poniedziałek w naszym przedszkolu można było usłyszeć, głośno rozbrzmiewającą muzykę a  wszystko to za sprawą zaproszonego gościa, który prezentował przedszkolakom etniczne rytmy. Nasze przedszkolaki miały okazję poznać oraz przypomnieć sobie różne instrumenty muzyczne, które pochodzą z odległych stron świata . Z wielkim zaciekawieniem nie tylko oglądały, ale też słuchały brzmienia konga, dżerby, didżeridu, kalimby czy rury deszczu zwanej inaczej kijem deszczowym. Z przyjemnością skorzystały też z okazji zagrania na kilku najciekawszych instrumentach. Słuchały w skupieniu odgłosów natury, odtwarzanych za pomocą etnicznych instrumentów przez pana Sławka. To były niezwykłe zajęcia, które przybliżyły nam afrykańskie, australijskie i południowo amerykańskie klimaty. Dziękujemy.

Copyright © 2018 Wesola Piatka Rights Reserved.