.


.

Get Adobe Flash player

58II Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Mój dom, mój kraj, moja ojczyzna”

07.11.2018 r. w sali kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się 
II Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Mój dom, mój kraj, moja ojczyzna” zorganizowany przez Przedszkole „Wesoła Piątka”. 
Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią za objęcie patronatem naszego przedsięwzięcia. Dziękujemy również dyrektorowi NOK za udostępnienie sali oraz udział Pana Akustyka w wydarzeniu.

W przeglądzie wzięło udział 6 przedszkoli: Przedszkole „Reksio”, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Niepubliczne Przedszkole „Donald”, Przedszkole w Paterku oraz Przedszkole nr 2.

Dzieci zaprezentowały różnorodny repertuar. Jest to o tyle cenne, że dla przedszkolaków patriotyzm, ojczyzna czy niepodległość to dość trudny temat do przyswojenia. Dzięki piosence staje się on przystępny i łatwiejszy. Gospodarze czyli dzieci z Przedszkola „Wesoła Piątka” przywitały wszystkich piosenką, a na pożegnanie wykonały taniec z chustami, który cieszył się wielkim zainteresowaniem publiczności.

Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, zaproszonym gościom, a także osobom, które pomogły w organizacji bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok!

 

Copyright © 2019 Wesola Piatka Rights Reserved.